در این پست قصد داریم نحوه عضویت و فعالیت در سایتهای سرمایه گذاری را برای کاربران تازه وارد که آشنایی ندارند بیان کنیم

در این نوع تجارت و سرمایه گذاری در اینترنت سایت بدون ریسکی نداریم و همواره سرمایه شما در معرض خطر قرار دارد اما با رعایت یک سری نکات و برسی کامل سایت میتوانید ریسک را کاهش دهید و منجر به سوددهی شوید.به شرط اینکه طمع نکنید و به سود کسب شده قانع باشید.

در ابتدا میبایست شما حساب ارزهای دیجیتالی برای خود ایجاد کرده باشید

اگر کیف پول ارزهای دیجیتال ندارید اینجا کلیک کنید

اگر حساب پرفکت مانی ندارید اینجا کلیک کنید

1-عضویت در سایتها:

در سایتهایی که معرفی میکنیم ابتدا میبایست عضو سایت شوید.برای عضویت کافیست روی گزینه sign up یا join یا register در سایتها کلیک و فرم ساده عضویت را پر کنید که عموما شامل نام شما.انتخاب یک نام کاربری-انتخاب کلمه عبور و وارد کردن ایمیل میباشد.حتما از ایمیل صحیح استفاده کنید چون بعضی مواقع کد تاییدیه به ایمیل شما استفاده میشود.در بعضی سایتها هنگام پر کردن فرم ثبت نام از شما ادرس کیف پول و یا شماره حساب های شما را نیز دریافت میکند و بعضی سایتها میبایست از بخش تنظیمات ادرس و شماره حسابها را وارد کنید.

2-وارد کردن ادرس کیف پول و یا شماره حساب:

در قدم دوم بعد از عضویت حالا میبایست با هر ارزی که قصد سرمایه گذاری دارید ادرس همان ارز را از بخش تنظمات وارد و ذخیره کنید.در وارد کردن ادرس حساب نیز دقت کنید چون بعضی سایتها قابل تغییر نیست.برای این کار وارد بخش  setting و یا wallets شوید.

3-شروع سرمایه گذاری و انتخاب پلن مورد نظر برای سرمایه گذاری

در قدم سوم برای سرمایه گذاری میبایست پلن مورد نظر را انتخاب و اقدام به سرمایه گذاری کنید.پلنی که کمترین ریسک و کمترین مقدار سرمایه گذاری را دارد انتخاب کنید و از سرمایه گذاری در پلنهای طولانی مدت و یا حداقل مقدار بالا خودداری کنید.زیرا ریسک بسیار بالایی دارد.برای این کار وارد بخش deposit شوید.و پلن مورد نظر را انتخاب کنید.

و سپس مقداری که میخواهید سرمایه گذاری کنید را وارد کنید.که اکثر سایتها مقدار را باید به دلار وارد کنید.حالا در بخش بعدی میبایست مشخص کنید که این مقدار دلار را با چه ارزی میخواهید پرداخت کنید که میتواند شامل ارزهای زیر باشد

بیتکوین-دوج کوین-لایت کوین-اتریوم-دش کوین-و یا دلار پرفکت مانی و یا دلار پایر.

در صورتی که با ارزهای دیجیتال قصد سرمایه گذاری دارید میبایست به ادرس ارزی که برای شما نمایش داده میشود مقدار مشخص شده را از کیف پول خود به ادرس نمایش داده شده منتقل کنید و منتظر بمانید تا در شبکه کانفیرم بخورد.و بعد از چند دقیقه در سایت نمایش داده میشود.و در بخش deposit list سپرده های شما ثبت  و سودش از همان لحظه محاسبه میشود.

درصورتی که با دلار پرفکت یا پایر قصد سرمایه گذاری داشته باشید وارد صفحه پرداخت میشوید.

4-برداشت سودها

در قدم چهارم میبایست صبر کنید تا سود سرمایه گذاری شما به بالانس حساب شما اضافه شود تا بتوانید برداشت کنید.

اگر به حداقل برداشت رسیده باشید میتوانید از بخش withdraw درخواست برداشت دهید که اکثر سایتها آنی واری میکنند.

5-پاداش معرفی

با مراجعه به منوی referral و برداشن لینک مخصوص خود و تبلیغ و معرفی به دیگران نیز پاداش جدا دریافت میکنید.کافیست دیگران با این لینک عضویت و سرمایه گذاری کنند.و مقدار پاداشی که سایت مشخص کرده برای شما واریز میشود.

هشدار-ریسکها و سلب مسئولیت

مای ایرن هیچ ارتباطی با سایت ها و پروژهای معرفی شده ندارد.سرمایه گذاری در این عرصه همواره دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان بر عهده ی شخص شماست. بنابراین ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال سود و ضرر شما نداریم.و ما همواره سعی میکنیم هر سایتی که معرفی میکنیم.ریسک و حداکثر مقدار سرمایه گذاری را نیز اعلام کنیم.

اگر کیف پول ارزهای دیجیتال ندارید اینجا کلیک کنید

اگر حساب پرفکت مانی ندارید اینجا کلیک کنید

حتما در کانال مخصوص سایتهای سرمایه گذاری عضو شوید زیرا سایتها در کانال معرفی و نکات و هشدارها و ریسکها در کانال شرح داده میشود برای هر سایت و پروژه ای

صفحه در دست تکمیل میباشد.